Iluzja 2 – zdjęcia, plakaty oraz widowiskowe klipy!

Wytwórnia Lionsgate udostępniła nowe materiały promujące film Iluzja 2. Tym razem są nimi trzy magiczne plakaty, dwa interesujące klipy i spora paczka zdjęć. Rzeczone materiały znajdziecie poniżej.

  • Klipy:

https://www.youtube.com/watch?v=fkhNUDh1PP4

https://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=lqKtT9JgIAs

  • Plakaty:

Plakatosy 1

Plakatosy 2

Plakatosy 3

  • Zdjęcia:

Zdjęciaki 1

Zdjęciaki 2

Zdjęciaki 3

Zdjęciaki 4

Zdjęciaki 5

Zdjęciaki 6

Zdjęciaki 7

Zdjęciaki 8

Zdjęciaki 9

Zdjęciaki 10

Zdjęciaki 11

Zdjęciaki 12

Zdjęciaki 13

Zdjęciaki 14

Zdjęciaki 15

Zobacz również: Iluzja 2 – nowy zwiastun i pierwszy klip z filmu!

Opis dystrybutora (kino): Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego niepodejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Produkcję wyreżyserował Jon M. Chu na podstawie scenariusza autorstwa Eda Solomona i Pete’a Chiarelliego. Gwiazdami widowiska w dalszym ciągu są: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Dave Franco, Mark Ruffalo, Michael Caine i Morgan Freeman. Niestety w obrazie zabraknie Isly Fisher, którą zastąpi Lizzy Caplan. Ponadto do obsady magicznego show dołączyli Jay Chou i Daniel Radcliffe.

Iluzja 2 pojawi się w polskich kinach już 10 czerwca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?