Nowe przygody Aladyna – polski zwiastun familijnej komedii

W sieci pojawił się pierwszy polski zwiastun familijnego filmu Nowe przygody Aladyna. Wygląda na dobrą francuską komedię, która porwie zarówno młodych, jak i starych widzów. Sprawdzcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=xcJIahqN9C4&feature=youtu.be

Opis produkcji: Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku.

Reżyserem filmu jest Arthur Benzaquen, a na ekranie pojawią się: Kev Adams (Ciało pedagogiczne), Jean-Paul Rouve (Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, Niczego nie żałuję: Edith Piaf), Vanessa Guide (Przychodzi facet do lekarza) oraz Michel Blanc (Podróż na sto stóp).

Nowe przygody Aladyna

Polska premiera zapowiedziana jest na 26 sierpnia, a dystrybutorem filmu w naszym kraju jest Monolith Films.

Źródło: Informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?