Kickboxer: Vengeance – powstanie sequel z gwiazdą MMA w roli głównej

Choć do kin nie wszedł jeszcze Kickboxer: Vengeance, producenci filmu już snują plany związane z kontynuacją. Co więcej, plany są dość daleko idące. Szykowany projekt posiada już tytuł – Kickboxer: Retaliation, obsadzono też jedną z głównych ról aktorskich. 22-letnia gwiazda mieszanych sztuk walki, Paige VanZant, wcieli się w postać niebezpiecznej najemniczki. Zdjęcia do sequela ruszają już wkrótce w Tajlandii.

vengeancekickb

Przypomnijmy: Kickboxer: Vengeance swoją premierę odnotuje w drugiej połowie roku (serwis Internet Movie Database podaje tu sierpień, choć inne źródła sugerują ostatni kwartał 2016). Obraz stanowi reboot klasycznego filmu kopanego z 1989 roku, w którym Jean-Claude Van Damme, jako zawodnik tajskiego boksu, mścił się za krzywdy wyrządzone bratu. Obsadę filmu zasilają Alain Moussi, Dave Bautista, Darren Shahlavi i Gina Carano.

W Retaliation role przodujące odegrają Moussi i Van Damme. Bohaterom kontynuacji przyjdzie stanąć do walki z członkami zorganizowanej grupy przestępczej. Jeden z czarnych charakterów zagra Hafthor Julius Bjornsson (Gra o tron). Kreację najemniczki obdarzonej znakomitymi umiejętnościami walki wręcz napisano specjalnie dla VanZant. Na reżysera Kickboxer: Retaliation wytypowano Dimitriego Logothetisa (Upadły anioł, Wings of the Dragon).

Poniżej prezentujemy teaser nadchodzącego filmu Kickboxer: Vengeance.

https://www.youtube.com/watch?v=b8BX7DYms9I

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: gettyimages.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?