Z kim zmierzy się Logan w Wolverine 3? [SPOILERY]

Czym byłby film o superbohaterze, bez złoczyńców, którzy mogliby się z nim zmierzyć? Hugh Jackam po raz ostatni powróci jako Wolverine w trzecim solowym filmie, ale wciąż nie wiemy z kim skrzyżuje swe szpony. Wedle najnowszych doniesień, będzie to grupa cyborgów, zwanych The Reavers. Jej członkowie mają prowadzić osobistą vendettę przeciwko Loganowi. 

The Reavers

To jednak nie wszystko. Z grupą bionicznie usprawnionych przestępców mają sprzymierzyć się członkowie programu Weapon X, dzięki któremu Wolverine posiadł swoje adamantowe kości. Miał z nim do czynienia również Ajax z Deadpoola, jak i m.in sam Deadpool, oraz Sabretooth. 

Złoczyńcy będą prawdopodobnie starali się schwytać Logana, aby dokonać na nim zemsty (choć jeszcze nie wiemy co ma być właściwie jej przyczyną). Wkrótce przekonamy się czy te plotki są choć w części prawdziwe. Jak sądzicie, czy współpraca członków programu Weapon X z cyborgami okaże się ciekawa? Czy uda im się pokonać Rosomaka?

Zobacz również: Wolverine 3 – Patrick Stewart oficjalnie w filmie!

Opis produkcji: W filmie na pewno zobaczymy Hugh Jackmana w tytułowej roli oraz Patricka Stewarta jako Charlesa Xaviera. W produkcji pojawią się również: Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle oraz Elise Neal. Podobno w filmie ma pokazać się także mutant X-23/Laura Kinney. Reżyserem jest James Mangold, a scenarzystami Michael Green oraz David James Kelly.

Źródło: ComingSoon.net/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?