Dwayne Johnson w filmie opisywanym jako Szklana pułapka w Chinach!

Hollywood od lat wpalata do swoich filmowych wątków chińskie akcenty. Deadline donosi, że reżyser Rawson Marshall Thurber znów spotka się na planie z Dwaynem Johnsonem. Ich wspólna produkcja będzie thrillerem akcji opisywanym jako „Szklana pułapka w Chinach”.

Nie wiadomo nic więcej oprócz tego, że Thurber będzie reżyserem i scenarzystą, a „The Rock” wcieli się w jedną z głównych postaci. Legendary, Universal, Sony, Paramount i New Line walczą obecnie o ten niezatytułowany jeszcze projekt. Decyzja ma nastąpić w ciągu kilku kolejnych dni.

Dwayne „The Rock” Johnson to jedno z czołowych nawisk współczesnego kina rozrywkowego. W przyszłym roku pojawi się w Baywatch, a już wkrótce znów wcieli się w Luke’a Hobbsa w Szybkich i wściekłych 8. Hollywoodzki mięśniak nie ma więc czasu na nudę. Ciekawe, jakie kolejne produkcje ma w planach?

the rock

Zobacz również: Doc Savage – Dwayne Johnson w nowym filmie Shane’a Black’a?

Baywatch zagości na ekranach kin w maju 2017 roku, natomiast Szybcy i wściekli 8 wjedą na wielkie ekrany 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: GeekTyrant

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?