Fast 8 – oto Dwayne Johnson jako Hobbs!

Dwayne Johnson opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych pierwsze zdjęcie odgrywanego przez niego bohatera – Hobbsa – w filmie pt. Fast 8. Aktor w następujący sposób skomentował swojego protagonistę:

Kiedy pozbawisz człowieka wszystkiego, co posiada; wszystkiego, co jest dla niego ważne; zmuszasz go do powrotu do jego korzeni… i czasem jest to bardzo niebezpieczne oraz przewrotne miejsce.

Jeśli miałem wrócić to serii Szybcy i wściekli, to tylko pod jednym warunkiem. Chciałem zaliczyć głośne wejście, wprowadzając spore zamieszanie w antologii i to w całkiem odjazdowy sposób, który zaskoczyłbym fanów spoglądających na nową wersję Hobbs i jego Tatuś musi iść do pracy mentalności, co pozwoliłoby zbudować interesujące podwaliny pod przyszłość bohatera.

Może to spin-off. Może kolejny film z serii Szybcy i wściekli. Albo być może Hobbs wskoczy na swój motor i odjedzie w stronę zachodzącego słońca.

Tak czy inaczej, miałem wykańczający pierwszy tydzień zdjęć, dobrze ponownie spotkać się z rodziną, dobrze ponownie podjąć pracę z reżyserem F. Garym Grayem czy naszą wytwórnią – Universal Studios Entertainment, która zawsze była dobrym partnerem dla mnie i mojego Seven Bucks Productions. Co najważniejsze… widzowie na całym świecie będą naprawdę zdziwieni tą nową wersją bohatera, ponieważ, jak zawsze lubimy mówić: zakłócenia rysują uniwersum.

hobbs

Zobacz również: Fast 8 – poznaj obsadę filmu w nowym materiale zza kulis oraz na zdjęciu!

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Z powyższego materiału wiemy już także, iż z pewnością powrócą Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który odegra protegowanego bohatera Kurta Russella.

screen shot 2016 05 27 at 12 11 55 pm

Zdjęcia do obrazu Szybcy i wściekli 8 będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji. Obecnie jesteśmy też pewni, że bohaterowie obrazu zawitają do Islandii, a niedawno publikowaliśmy fotosy z planu zdjęciowego na Kubie! 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?