the old guard background Advertisement

Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – Historie – producenci niezadowoleni z filmu?!

Wygląda na to, że wbrew zapewnieniom i powoli rozkręcającej się kampanii reklamowej, Disney nie jest do końca usatysfakcjonowany efektami pracy Garetha Edwardsa. Wedle plotek, podczas tego lata Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – Historie ma zostać mocno zmieniony. Nakręcone zostanie sporo dokrętek, które w znaczny sposób zmienią cały materiał filmowy.

RO14

Ponoć producentom nie spodobała się mroczna wizja pierwszego spin-offa, przedstawiona przez Edwardsa. Ponadto film w ich przekonaniu nie dorównuje jakościowo Przebudzeniu Mocy J.J.Abramsa. Nie wiadomo, co konkretnie nie spodobało się wytwórni i jej zarządcom, ale możemy być pewni, że zostanie to zmienione. Uważacie, że to dobrze? A może wolelibyście, by Disney pozwolił reżyserowi działać tak, jak on sam uzna za stosowne?

Zobacz również: Łotr Jeden – opisy postaci, Darth Vader na pierwszych grafikach i dużo więcej! [SPOILERY]

Opis produkcji Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – Historie: Obraz opowie wydarzenia mające miejsce tuż przed filmem Gwiezdne Wojny: Epizod IV – Nowa Nadzieja. Historia obrazu skoncentruje się na przedstawieniu działań pewnej grupy rebeliantów, którzy podejmą się śmiałej, a zarazem niebezpiecznej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Obsada filmu: Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (Teoria wszystkiego). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna (Zabić, jak to łatwo powiedzieć), Ben Mendelsohn (Bloodline), Donnie Yen (Ip Man), Jiang Wen (Niech zatańczą kule), Forest Whitaker (Ostatni król Szkocji), Mads Mikkelsen (Hannibal) Alan Tudyk (Firefly) i Riz Ahmed (Wolny strzelec).

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?