[SPOILER] Ghostbusters. Pogromcy duchów – niespodziewane cameo ujawnione w spocie telewizyjnym

Nadchodzący film Paula Feiga pt. Ghostbusters. Pogromcy duchów nie bardzo wiąże się z wcześniejszymi filmami, ale to wcale nie oznacza, że oryginalna obsada nie ma szans na pojawienie się w produkcji.

W krótkim, brytyjskim spocie telewizyjnym, promujący film, pojawia się Dan Aykroyd (w dwóch pierwszych filmach zagrał Doktora Raymonda Stantza). Aktor prowadzący taksówkę, parkuje przy Kristen Wiig, która krzyczy: „To są prawdziwe duchy!”, na to Aykroyd odpowiada: „Nie boję się żadnych duchów!”. Materiał znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=GThURqbSmWs

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy duchów – nowy, międzynarodowy zwiastun

Miejmy nadzieję, że na tym nie koniec roli Aykroyda w filmie. Bill Murray (Doktor Peter Venkman) oraz Ernie Hudson (Winston Zeddermore) podobno, również mają się pojawić w produkcji. Czekamy z niecierpliwością!

Opis dystrybutora (kino): Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

Duszki wyróżniajacy

W filmie Ghostbusters. Pogromcy duchów występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones – w rolach tytułowych bohaterek. Ponadto obsadę produkcji zasilają: Chris Hemsworth – asystent, Andy Garcia – Burmistrz Nowego Jorku, Michael K. Williams – Hawkins, Matt Walsh – Rourke i Neil Casey – główny antagonista obrazu. W filmie wystąpi też Pat Kiernan w roli prezentera wiadomości, co akurat pokrywa się z rzeczywistością.

Obraz Ghostbusters. Pogromcy duchów wyreżyserował Paul Feig na podstawie scenariusza, który sporządził we współpracy z Katie Dippold. Obraz pojawi się na srebrnych ekranach 15 lipca 2016 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?