Pitch Perfect 3 – zmiana reżysera

Elizabeth Banks ( Igrzyska Śmierci, Jak urodzić i nie zwariować) miała wyreżyserować Pitch Perfect 3. Jednak według najnowszych doniesień, Banks musi zrezygnować. Powodem są inne zobowiązania. Będzie odpowiadać za produkcję filmu oraz zagra jedną z postaci, tak jak miało to miejsce w poprzednich częściach serii. Pojawiają się głosy, że reżyserem zostanie Jason Moore, który pracował przy pierwszym filmie. Pitch Perfect odniósł wtedy ogromny sukces. Z budżetem 17 milionów $ osiągnął zyski w wysokości 115,3 milionów $. Z kolei Banks wyreżyserowała Pitch Perfect 2, który w ubiegłym roku zarobił 287,5 miliona $.

Zobacz również: Pitch Perfect 3 – premiera filmu opóźniona

Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć latem. Za scenariusz do nowej części odpowiada Kay Cannon. W filmie zobaczymy Anne Kendrick, Rebel Wilson and Brittany Snow. Data premiery 22 grudnia 2017 roku.

Żródło:deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia Rene Teichmann / Shutterstock.com

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?