the old guard background Advertisement

John Wick: Chapter 2 – Ian McShane zdradza kilka szczegółów

W filmie John Wick, który był cichym hitem w 2014 roku, zagrał aktor Ian McShane. Wcielił się on w tajemniczego oraz enigmatycznego właściciela Hotelu Continental, który był miejscem spotkań osób pracujących w branży jako zabójcy. Nie posiadał on zbytnio dużo czasu w pierwszej część filmu, ale zrobił na widzach duże wrażenie.

McShane powiedział nieco szczegółów na temat nadchodzącego produkcji o przygodach John Wicka w Entertainment Weekly:

Wiec, gram chyba jedyną postać z poprzedniej części. To jest ten sam rodzaj założeniu przy produkcji. Nie jest to 2 lata różnicy między częściami, ale w niedalekiej przyszłość z perspektywy pierwszej odsłony. Keanu Reeves to świetny facet. W filmie pokaże się również ten wspaniały włoski dzieciak, Ricardo Scamarcio, który zagra głównego złoczyńcę. Mamy wiele wspólnego razem, jest po prostu wspaniały. Facet, który to reżyseruje, Chad Stahelski, jest naprawdę mądry. Był on kaskaderem Keanu przez około 20 lat. Trenował on boks tajski. Otrzymał on każdego dublera, który był dostępny do tego filmu. Akcja wygląda jakby zostało zrobione przez kogoś z Hongkongu zamiast Hollywood. Keanu otrzymuje nowego psa. To wszystko jest o kodzie zabójców. Zabił on rosyjskiego gangstera i teraz nie ma na niego żadnego kontraktu. Wiec jest to po prostu kontynuacja. Kochałem pierwszą część. Nadchodząca odsłona powinna być lepsza niż jej poprzedniczka.

John Wick 86507

Zobacz również: „John Wick: Chapter 2” – oficjalne streszczenie fabuły

Streszczenie fabuły: Keanu Reeves powraca w sequelu kinowego hitu z 2014 roku, jako legendarny płatny morderca, który zmuszony jest przerwać emeryturę, gdyż jego były współpracownik planuje przejąć kontrole nad tajemniczą gildią zabójców. John leci do Rzymu, aby stawić czoła najbardziej śmiercionośnym mordercom na świecie.

John Wick: Chapter Two pojawi się w kinach 10 lutego 2017 roku.

W filmie ponownie zobaczymy Keanu Reevesa (John Wick), Iana McShane’a (Winston), Johna Leguizamo (Aurelio), Lance’a Reddicka (menadżer hotelu – Charon), Toma Sadowskiego (Jimmy) oraz Bridget Moynahan (zmarła żona tytułowego bohatera produkcji – Helen Wick). Ponadto w sequelu obrazu pojawią się również: Laurence Fishburne (Matrix), Ruby Rose (Resident Evil: The Final Chapter), Riccardo Scamarcio (Ugotowany), Peter Stormare (22 Jump Street) i Common (As w rękawie). Ostatni z panów wcieli się w głównego antagonistę filmu.  Reżyserem produkcji John Wick: Chapter Two jest Chad Stahelski, a jego scenarzystą Derek Kolstad. Obaj pracowali przy pierwowzorze.

John Wick 5

Zrealizowany jedynie za 20 milionów dolarów John Wick zarobił na świecie aż 86 milionów dolarów, przekraczając swój budżet ponad czterokrotnie. Ponadto film stał się przebojem rynku DVD. 

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?