Fast 8 – zdjęcia i materiały filmowe zza kulis produkcji!

Reżyser obrazu Straight Outta Compton – F. Gary Gray – opublikował za pośrednictwem Instagrama dwa zakulisowe zdjęcia z produkcji pt. Fast 8, a także kilka materiałów filmowych. Dzięki rzeczonym fotografiom i klipom macie okazję zapoznać się z wykorzystanymi w dziele samochodami, które w przyszłorocznym kwietniu zobaczycie na srebrnych ekranach.

#Iceland action. #f8 @fastandfuriousmovie #heavymetal Fastest Ice #charger ever made. #musclecar

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika F Gary Gray (@fgarygray)

 

Hanging out on set today with my incredible stunt coordinator JJ Perry. Shooting the #badguy @khivju scene today. #heavymetal #globalwarmingisreal #donttrythisathome #f8 @fastandfuriousmovie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika F Gary Gray (@fgarygray)

 

 

Testing bad guy toys! #fireinthehole #heavymetal #donttrythisathome #f8 @fastandfuriousmovie #behindthescenes

Film zamieszczony przez użytkownika F Gary Gray (@fgarygray)

 

 

Wygląda na to, że powyższe materiały odnoszą się do części produkcji kręconej w Islandii, jednakże faktycznie omawiane sceny filmowane są obecnie w studiu w Atlancie w stanie Geogria. Zdjęcia do obrazu będą mieć również miejsce w Nowym Jorku, rzeczonym mieście oraz prawdopodobnie w Rosji. Należy też pamiętać, że cześć filmu nakręcono już także na Kubie.

Zobacz również: Fast 8 – nowe wideo z planu kręcenia! Oto Islandia!

Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Z powyższego materiału wiemy już także, iż z pewnością powrócą Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który odegra protegowanego bohatera Kurta Russella.

screen shot 2016 05 27 at 12 11 55 pm

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?