Grinch – premiera nowego filmu z Benedictem Cumberbatchem została przesunięta

Nowa adaptacja książki dla dzieci autorstwa Dr. Seussa pt. Grinch: Świąt nie będzie wciąż jest w planach, jednak Universal Pictures i Illumination Entertainment zdecydowały się na przesunięcie premiery produkcji o cały rok. Pierwotnie nowy obraz z zielonym stworkiem miał wejść na srebrne ekrany 10 listopada 2017 roku, jednak teraz po zmianach, film będziemy mogli oglądać dopiero 9 listopada 2018 roku.

Na razie wiadomo jedynie, że Benedict Cumberbatch, gwiazda serialu Sherlock, użyczy głosu stworowi o imieniu Grinch, który postanowi zepsuć mieszkańcom pobliskiej wioski święta Bożego Narodzenia. Obraz wyreżyseruje Pete Candeland i Yarrow Cheney (Minionki rozrabiają), a scenariusz przygotuje Michael LeSieur (Plan prawie doskonały).

W 2000 roku powstała pierwsza filmowa wersja z Jimem Carrey’em w roli zielonego stwora. Produkcja zarobiła ponad 300 milionów dolarów na całym świecie i została uhonorowana Oscarem za najlepszą charakteryzację.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?