John Williams skomponuje muzykę do nowego Indiany Jonesa i Gwiezdnych Wojen!

Steven Spielberg oficjalnie potwierdził, że ścieżkę dźwiękową do kolejnej części Indiany Jonesa skomponuje John Williams! Wczoraj kompozytor został nagrodzony przez Amerykański Instytut Filmowy za całokształt twórczości. Podczas ceremonii Williams odniósł się również do swojej roli w produkcji nowego epizodu Gwiezdnych Wojen:

Na pewno będę się tym zajmował, jeśli będę w stanie.(…) Nie chciałbym żeby ktokolwiek inny zajmował się produkcją motywu dla Daisy Ridley!

Zobacz także: „Gwiezdne Wojny Epizod VIII” – opis sceny z udziałem Laury Dern i Oscara Isaaca!

Alan Horn, Dyrektor The Walt Disney Studios, tak wypowiedział się o powstaniu kolejnej części serii Indiana Jones.

Indiana Jones to jeden z największych bohaterów w historii kina, a my postanowiliśmy sprowadzić go ponownie na ekrany kin w 2019 roku. Ta seria to perfekcyjna kombinacja, na którą składają się reżyseria, produkcja i aktorstwo. Jesteśmy ogromnie podnieceni faktem, że Harrison i Steven ponownie wejdą na plan i dadzą nam wspaniały film.

Postać Indiany Jonesa pojawiała się dotychczas na ekranach kin czterokrotnie. Na serią składają się Poszukiwacze Zaginionej Arki z 1981 roku, Indiana Jones i Świątynia Zagłady z 1984 roku, Indiana Jones i Ostatnia Krucjata z 1989 roku oraz Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki z roku 2008. Seria zarobiła łącznie blisko 2 miliardy dolarów!

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Forbes

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?