Kulisy niesamowitej sceny z planu Szybkich i Wściekłych 8!

Nowe odsłony Szybki i Wsiekłych juz dawno odbiegły od swoich pierwotnych korzeni co raz to bardziej wymyślnymi scenariuszami i scenami akcji. Dobrze, że twórcy chociaż starają się korzystać jak najwięcej z praktycznych efektów specjalnych. Dowodem na to jest najświeższy klip ukazujący przyszłą wybuchową scenę ze spadającymi autami z Szybkich i Wściekłych 8, w której możemy przyjrzeć się jej przygotowaniom:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=5LtmOcVvJfg

Zobacz również: Fast 8 – zdjęcia i materiały filmowe zza kulis produkcji!

Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Z powyższego materiału wiemy już także, iż z pewnością powrócą Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który odegra protegowanego bohatera Kurta Russella.

Fast 8

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z klipu

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?