Advertisement
banner

Obcy: Przymierze – duży spoiler z filmu?

Dotychczas twórcy superprodukcji Obcy: Przymierze skąpili informacji o szczegółach pracy na planie. Teraz sytuacja uległa diametralnej zmianie, gdy na portalu The Playlist przypadkowo (!) ujawniono informację, że (według źródeł bliskich produkcji filmu) aktorka Katherine Waterston ma wcielić się w rolę matki Ellen Ripley. Pozwoli to płynnie połączyć film z pierwszą częścią nakręconą jeszcze w 1979 roku.

Co ciekawe studio 20 Century Fox zadziałało błyskawicznie, próbując usunąć informację z internetu, co – jak widać – się nie udało. Takie działania zdecydowanie zwiększają wiarygodność informacji z The Playlist choć wytwórnia oficjalnie milczy.

Zobacz też: pierwsze zdjęcie głównej bohaterki

alien covenant spoiler

Obecnie w obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma, Noc oczyszczenia: Anarchia) i Callie Hernandez (Maczeta zabija). Warto dodać, że w obrazie nie zabraknie również Michaela Fassbendera, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels, czyli główną protagonistkę kontynuacji.

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science fiction pt. Obcy – 8. pasażer Nostromo. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Polska premiera obrazu przewidziana jest na 4 sierpnia 2017 roku.

Źródło:screengeek.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?