the old guard background Advertisement

Deadpool 2 – Taskmaster czołowym czarnym charakterem?

Tegoroczny Deadpool okazał się wielkim hitem. Nie ustają więc spekulacje na temat zapowiedzianej już kontynuacji filmu Tima Millera. Według najświeższej, głównym antagonistą, który stanie do walki z Wadem Wilsonem ma ponoć być Taskmaster. To jeden z pomniejszych złoczyńców uniwersum Marvela, posiadający niesamowitą zdolność do naśladowania stylów walki i kopiowania ruchów swych przeciwników. 

Taskmaster

Ed Skrein, który wcielił się w postać Ajaxa (Francisa) w Deadpoolu, stwierdził:

Taskmaster jest po prostu śmieszny. Walka pomiędzy nim a Wilsonem mogłaby być bardzo komiczna. Jest najemnikiem, tak jak Wade, tyle że pozbawionym wszelkich zasad moralnych. Tylko to ich różni. To bardzo interesująca postać, która świetnie się prezentuje. Głowa w kształcie czaszki, kaptur, jego zdolności…wyobrażacie to sobie?! A gdyby walczył z kimś takim jak Wolverine…?

Chcielibyście, by Deadpool zmierzył się właśnie z Taskmasterem? A może macie lepsze pomysły na jego kolejnych filmowych przeciwników? Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzach!

Zobacz również: Ron Perlman też chce zagrać Cable’a w Deadpool 2!

Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?