Advertisement

The Nun – przygotujcie się na kolejny spin-off serii Obecność!

Wygląda na to, że po zasłużonym sukcesie filmu Obecność 2, wytwórnia New Line Cinema coraz poważniej zaczyna myśleć o utworzeniu całego uniwersum opartego na sprawach państwa Warren. Tak przynajmniej wynika ze słów portalu The Hollywood Reporter. Podobno scenarzysta kontynuacji, czyli David Leslie Johnson (Aquaman, Gniew tytanów) został zatrudniony do napisania tekstu spin-offu serii poświęconego demonicznej zakonnicy. Projekt zatytułowany jest The Nun.

con2 10163r

Zobacz również: Obecność 2 – ktoś chce się pobawić… nowy klip!

Film pójdzie w ślady poprzedniego spin-offu serii, a mowa tutaj o Annabelle, który, mimo iż nie uzyskał uznania krytyków, ani też nie powtórzył sukcesu Obecności, to zarobił sporą sumkę – 256 milionów dolarów globalnie, co jest wystarczającym uzasadnieniem, aby nakręcić kontynuację. Tą z kolei zajmie się David F. Sandberg (Kiedy gasną światła). Wyreżyserują ją, a także sporządzi scenariusz. Annabelle 2 zadebiutuje na srebrnych ekranach 19 maja 2017 roku. Wracając jednak do The Nun… film wyprodukują James Wan i Peter Safran. Tytułowy demon okazuje się postacią wrzuconą do filmu dosłownie w ostatniej minucie, podczas dokrętek mających miejsce w zeszłym marcu. Głównym złoczyńcą obrazu miał być pierwotnie rogaty demon, lecz został wycięty z ostatecznej wersji filmu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?