Advertisement

Spider-Man: Homecoming – gwiazda Doliny Krzemowej w obsadzie! Wiemy kto zagra złoczyńcę?

Kolejni aktorzy zasilają obsadę komiksowego widowiska w reżyserii Jona Wattsa pt. Spider-Man: Homecoming. Wybrańcami są Logan Marshall-Green (Prometeusz, Zaproszenie), który prawdopodobnie wcieli się w drugoplanowego przeciwnika tytułowego bohatera oraz Martin Starr (Dolina Krzemowa).

Drugi z rzeczonych aktorów miał już przyjemność wystąpić w komiksowej adaptacji Marvela. Był nią film Incredible Hulk z 2008 roku, gdzie wcielił się w mało znaczącego, komputerowego nerda. Ponadto Starr pracował już wcześniej z jednym ze scenarzystów omawianego filmu – Johnem Francisem Daley’em. Obaj panowie spotkali się na planie serialu Luzaki i kujony. Warto tutaj dodać, że produkcja będzie również powrotem do wielkich blockbusterów Greena, który przez ostatni czas występował w niezależnych filmach – od czasu dzieła Ridleya Scotta pt. Prometeusz wydanego w 2012 roku.

Spiderek

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming – kolejny aktor zasila szeregi widowiska!

Obsada filmu Spider-Man Homecoming składa się obecnie z następujących gwiazd: wspomniani Logan Marshall-Green (drugi ze złoczyńców) oraz Martin Starr (nieokreślona jeszcze rola), Donald Glover (niesprecyzowana rola), Kenneth Choi (dyrektor szkoły, w której uczy się Peter Parker), Michael Barbieri (niesprecyzowana rola), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Tom Holland (tytułowy bohater), Marisa Tomei (ciocia May), Zendaya (Michelle), Michael Keaton (zagadkowy złoczyńca – prawdopodobnie Vulture), a także Laura Harrier i Tony Revolori (oboje zagrają szkolnych przyjaciół Petera Parkera).

Scenarzystami produkcji są John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film nakręci z kolei Jon Watts (Cop Car). Realizacja dzieła pt. Spider-Man Homecoming ruszy tegorocznego lata w Atlancie. Premiera obrazu zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Ian Gavan, Steve Rogers; Getty Images

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?