Nerve – nowy zwiastun filmu z Emmą Roberts

Lionsgate opublikowało kolejny zwiastun thrillera Nerve z Emmą Roberts (American Horror Story) oraz Davem Franco (Iluzja) w głównych rolach. Zwiastun poniżej:

https://youtu.be/Tyk2_bzca3E

Filmowi będzie towarzyszyć aplikacja. Nie wiadomo w jakim stopniu będzie nawiązywała ona do tej obecnej w filmie. Oficjalna strona znajduje się pod tym linkiem. Można się na niej zapisać do beta testów.

Opis filmu: Pilna uczennica liceum, Vee Delmonico (Roberts) w wyniku nalegań ze strony przyjaciół bierze udział w popularnej internetowej grze „Nerve”. Z początku myśli, że jest to nieszkodliwa zabawa. Zostaje jednak wciągnięta w wir napędzanej adrenaliną konkurencji, w której towarzyszy jej tajemniczy nieznajomy (Franco). Gra przybiera złowieszczy obrót przez coraz to bardziej niebezpieczne czyny, prowadząc bohaterkę do finału, którego stawką jest jej przyszłość, 

W obsadzie flmu są także: Emily Meade (Pozostawieni), Miles Heizer (Parenthood), Juliette Lewis (Urodzeni mordercy) oraz Kimiko Glenn (Orange is the New Black).

Nerve - plakaty

Oparty o powieść Jeanne Ryan, Nerve reżyserowany jest przez Henry Joost oraz Ariel Schulman. Film zadebiutuje w kinach 27 lipca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?