Justice League – wiemy w kogo wcieli się Willem Dafoe!

Gdy jakiś czas temu informowaliśy Was o tym, że Willem Dafoe dołączy do obsady filmu Justice League, wszyscy dyskutowali o tym, w kogo wcieli się ten charakterystyczny aktor. Większość komentarzy, jakie można było znaleźć w sieci, dotyczyła ról antagonistów, jakich mógłby zagrać Dafoe. Warner Bros. Pictures postanowiło zrobić jednak małego psikusa i obsadzić aktora w dosyć pozytywnej roli. Otóż Willem Dafoe wcieli się w postać Nuidisa Vulko – mentora i przyjaciela Aquamana, w którego z kolei wcieli się Jason Momoa.

Nuidis Vulko jest obywatelem Atlantydy, politykiem i mentorem Aquamana. Zawsze służył my wsparciem i dobrą radą. Nie wiadomo jak dużą rolę odegra w filmie Zacka Snydera, jednakże pojawi się w nim w pełnym stroju reprezentanta Atlantydy i zdecydowanie zobaczymy go też w filmie Aquaman, w 2018 roku.

Aquaman 0.5

Opis filmu: Bruce Wayne z przywróconą wiarą w ludzkość, zainspirowany altruistycznym zachowaniem Supermana, rekrutuje nowopoznanego sojusznika, Dianę Prince, do walki z jeszcze groźniejszym przeciwnikiem. Razem Batman i Wonder Woman pracują nad tym, by poszerzyć skład zespołu w celu zmierzenia się z nowym zagrożeniem. Pomimo zebrania niesamowitego składu – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga, Flasha – może być już za późno, by ocalić planetę od inwazji o katastrofalnych skutkach.

Na ekranie pojawią się: Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot kolejno w rolach Batmana, Supermana i Wonder Woman. Dołączą do nich: Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg i Ezra Miller jako Flash. Amber Heard ma zagrać Królową Merę, J. K. Simmons Komisarza Gordona, a Jeremy Irons Alfreda Pennywortha. Obok nich wystąpi także Willem Dafoe. Reżyserem obrazu jest Zack Snyder.

Premiera Justice League nastąpi 16 listopada 2017 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?