Advertisement

Justice League – poznajcie głównego złoczyńcę!

Dzięki portalowi comicbook.com, który miał przyjemność pojawić się na planie zdjęciowym filmu Justice League, wiemy już kto będzie głównym antagonistą w projekcie, z którego reżyserię odpowiada Zack Snyder. Bedzie nim Steppenwolf – jeden z podwładnych Darkseida. Na chwilę obecną nie wiemy jaki aktor wcieli się w przeciwnika tutułowej ekipy, jednakże producentka Deborah Snyder twierdzi, iż już niedługo będzie to ujawnione.

steppenwolf batman v superman

Steppenwolf jest wujem Darkseida oraz jego najwierniejszym porucznikiem. Jego siostra, Heggra, jest matką Darkseida. Steppenwolf jest świetnym wojskowym, co udowodnił nie raz podczas bitew. Wiele razy poniósł śmierć, jednak zawsze powracał do świata żywych. W filmie Justice League sługa Darkseida miałby przewodzić Parademonom, które mogliśmy zobaczyć w snie/wizji Bruce’a Wayne’a, zwanej Knightmare. Samego Steppenwolfa mogliśmy prawdopodobnie ujrzeć w scenie poniżej, którą Warner Bros. Pictures udostępniło kilka dni po premierze filmu. Nie wiadomo jednak, czy tak będzie wyglądać jego finalna wersja.

https://www.youtube.com/watch?v=s-MUzvASr8s

Parademony w filmie Justice League mają mieć inny wygląd, niż ten, który widzieliśmy w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Portal comicbook.com widział grafiki koncepcyjne, ukazujące zieloną i brązową wersję stworów. Wiadomo też, że w filmie pojawi się ich cała chmara. Będę zdecydowanie odgrywały ważną rolę w filmie oraz będą zapowiedzią pojawienia się w przyszłości postaci Darkseida.

Parademons

Opis filmu: Bruce Wayne z przywróconą wiarą w ludzkość, zainspirowany altruistycznym zachowaniem Supermana, rekrutuje nowopoznanego sojusznika, Dianę Prince, do walki z jeszcze groźniejszym przeciwnikiem. Razem Batman i Wonder Woman pracują nad tym, by poszerzyć skład zespołu w celu zmierzenia się z nowym zagrożeniem. Pomimo zebrania niesamowitego składu – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga, Flasha – może być już za późno, by ocalić planetę od inwazji o katastrofalnych skutkach.

Na ekranie pojawią się: Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot kolejno w rolach Batmana, Supermana i Wonder Woman. Dołączą do nich: Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg i Ezra Miller jako Flash. Amber Heard ma zagrać Królową Merę, J. K. Simmons Komisarza Gordona, a Jeremy Irons Alfreda Pennywortha. Obok nich wystąpi także Willem Dafoe. Reżyserem obrazu jest Zack Snyder.

Premiera Justice League nastąpi 16 listopada 2017 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?