Kate Winslet zagra w nowym filmie Woody’ego Allena?

Woody Allen nie zwalnia tempa i bierze się za kolejną produkcję. Na razie nie znamy tytułu ani fabuły, jednak pojawiła się informacja, że ma w nim zagrać Kate Winslet. Zdjęcia ruszą jesienią.

Ostatnia komedia Woody’ego Cafe Society, która otworzyła tegoroczny festiwal w Cannes, nie trafiła jeszcze do kin, a reżyser już planuje kolejną produkcję. Póki co fabuła filmu, a nawet sam jego tytuł trzymany jest w tajemnicy. Oczywiście to Woody Allen napisał scenariusz, stanie za kamerą i wyprodukuje film.

Zobacz również: J.J. Abrams pracuje nad serialem o ostatnich tygodniach Michaela Jacksona

woodyportrait xlarge

Według magazynu Variety Kate Winslet (Steve Jobs, Titanic) ma w nim zagrać jedną z głównych ról. Sama aktorka potwierdziła, że trwają właśnie negocjacje nad jej udziałem w filmie. Jeśli wszystko się ułoży, będzie to ich pierwsza współpraca. Tymczasem przypomnijmy sobie zwiastun wcześniej wspomnianej komedii Cafe Society, która będzie miała premierę 12 sierpnia w USA. Więcej o filmie tutaj.

https://www.youtube.com/watch?v=LsmwF3xUWHM

Źródło: theguardian.com/ Ilustracja wprowadzenia: Mike Marsland/WireImage

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?