Annabelle 2 – Miranda Otto i Stephanie Sigman w obsadzie kontynuacji spin-offu Obecności!

Według portalu The Hollywood Reporter australijska aktorka Miranda Otto (trylogia Władca Pierścieni, Homeland, Ja, Frankenstein) właśnie dołączyła do głównej obsady nowego dzieła wytwórni New Line Cinema, którym jest kontynuacja spin-offu Obecności pt. Annabelle. Tymczasem Variety informuje, że Meksykanka Stephanie Sigman (Spectre, Narcos, Miss Bala) również znalazła się na pokładzie sequela.

Historia koncentruje się na lalkarzu oraz jego żonie (Otto), których córka umiera w tragicznych okolicznościach. Dwadzieścia lat po tym niefortunnym wypadku małżeństwo decyduje się otworzyć swój dom przed zakonnicą (Sigman) i grupą dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Kiedy opętany twór lalkarza – Annabelle – zaczyna obierać sobie za cele dzieci, ich nowe schronienie zmienia się w prawdziwą burzą pełną grozy i koszmarów!

Annabelle zdjęcie

Zobacz również: The Nun – przygotujcie się na kolejny spin-off serii Obecność!

Film wyreżyseruje David Sandberg (Kiedy gasną światła) na podstawie scenariusza spod pióra Gary’ego Daubermana (Annabelle). Produkcją z kolei zajmą się James Wan i Peter Safran. Pierwsza część Annabelle zarobiła na świecie 256 milionów dolarów w 2014 roku.

Annabelle 2 pojawi się w kinach 19 Maja 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilutracja wprowadzenia – WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?