the old guard background Advertisement

Mom and Dad – Selma Blair dołącza do obsady filmu!

Portal The Tracking Board informuje, że aktorka Selma Blair (seria Hellboy, Szkoła uwodzenia, Mgła) będzie towarzyszyć na srebrnym ekranie zwycięzcy Oscara, czyli Nicolasowi Cage’owi (Zostawić Las Vegas, Kick-Ass, Skarb narodów) w nadchodzącym horrorze pt. Mom and Dad.

Fabuła koncentruje się na nastolatce i jej młodszym bracie, którzy zostają zmuszeni przetrwać całą dobę w obliczu narastającej, tajemniczej histerii wywołującej nieuzasadnioną agresję wśród rodziców (Blair i Cage) skierowaną w ich ukochane pociechy.

MV5BNjgxMzc3MDE4OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjI5NDQzNw. V1 SX1500 CR001500999 AL

Zobacz również: Annabelle 2 – Miranda Otto i Stephanie Sigman w obsadzie kontynuacji spin-offu Obecności!

Reżyserią oraz scenariuszem filmu zajmie się Brian Taylor (Adrenalina, Gamer). Twórca miał już okazję współpracować z Cage’em. Panowie spotkali się na planie wydanego w 2011 roku sequela obrazu pt. Ghost Rider, który, mimo iż nie zdobył uznania wśród krytyków, to zarobił 132 miliony dolarów globalnie przy budżecie wynoszącym 57 milionów dolarów. Kasowy sukces.

Produkcja filmu pt. Mom and Dad rozpocznie się w Kentucky w lipcu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?