Stwórz własną czaszkę z filmu Legion Samobójców!

Rozpoczęło się od Cartoon Network, który parę miesięcy temu, stworzył specjalny edytor, poprzez który można było stworzyć własną Atomówkę.

Dzisiaj Warner Bros. sprawił sobie swój własny program o nazwie Squad Yourself, nawiązujący do filmu Legion Samobójców, który wejdzie do polskich kin już 12 sierpnia. Pod tym linkiem możecie stworzyć własną czaszkę z filmu, podobną do tej, którą możecie zobaczyć poniżej.

squll youreself

Zobacz również: Legion samobójców w nowym teledysku duetu Twenty One Pilots!

Obsługa jest bardzo prosta. Najpierw wybieracie kształt czaszki, potem kształt oczu, nosa, ust, włosów. Następny krok to dobranie akcesoriów takich jak tatuaże lub zarost, okulary, nakrycie głowy itp. Później dobieracie imię i kolor tła. Imię wpisujecie albo własne, albo wybieracie jedno z kilku dostępnych. Na końcu możecie ściągnąć wasze dzieło na komputer albo pochwalić się nim na FB lub Twitterze.

Miłej zabawy.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?