Istnieją realne szanse na crossover filmowych Avengers i X-Men?

Czy marzenia zagorzałych wielbicieli komiksów mają szansę się spełnić? Czy Avengers połączą siły z X-Menami i pojawią się w jednym kinowym filmie? Okazuje się, że jest na to jakaś szansa. Matt Key, producent podcastu Fatman on Batman, prowadzonego przez Kevina Smitha, tak wypowiada się na ten temat.

Słyszałem od pewnych moich źródeł, od moich małych ptaszków, że Fox i Marvel prowadzili pewne rozmowy. Nie wiem na ile są one na poważnie, ale ktoś z Foxa w końcu stwierdził „Och, wiecie, ta sprawa z Sony i Spider-Manem wyszła naprawdę spoko, więc może i my…” Jesteśmy jeszcze lata przed ewentualnym powstaniem takiego filmu, jednak myślę, że Fox naprawdę może dogadać się z Marvelem.

x men avengers

Fox musi poważnie zastanowić się nad powyższym rozwiązaniem. Co prawda Deadpool okazał się być niesamowitym i zaskakującym sukcesem. Jednak tego samego zdania nie można powiedzieć o zmasakrowanej przez krytyków Fantastycznej Czwórce oraz o rozczarowującym X-Men: Apocalypse. Tymczasem Marvel z każdym kolejnym filmem, ziera przychylność widzów i powiększa ogólny dochód z Marvel Cinematic Universe.

A Wy jak myślicie? Czy Crossover Avengers i X-Men to dobry pomysł? Czy jednak te uniwersa powinny nadal istnieć oddzielnie?

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?