Dungeons & Dragons – Ansel Elgort gwiazdą nadchodzącego widowiska?

Wytwórnia Warner Bros. Pictures prawdopodobnie znalazła pierwszą gwiazdę adaptacji najpopularniejszej, fabularnej gry fantasy dostępnej obecnie na rynku, a mowa tutaj o Dungeons & Dragons! Portal Deadline właśnie poinformował, że Ansel Elgort (Gwiazd naszych wina, seria Niezgodna) znajduje się obecnie we wczesnej fazie negocjacji swojego angażu do rzeczonej powyżej produkcji. Aktor zagrałby jedna z głównych ról. Reżyserem nadchodzącego widowiska jest Rob Letterman.

Dungeons Dragons 1

Zobacz również: Dungeons & Dragons – Rob Letterman reżyserem produkcji!

Gra Dungeons & Dragons stała się popularna w 1974 roku. Od tamtego czasu zgromadziła ona miliony fanów na całym świecie. Ogromna sława Dungeons & Dragons przyciągała uwagę wielu pisarzy, reżyserów, a także twórców gier komputerowych przez kolejne dekady. O omawianym projekcie wiadomo już od 2013 roku, jednak ze względu na spór pomiędzy studiem i Hasbro, produkcja została wstrzymana. Szczęśliwie problemy zostały rozwiązane, a prace nad filmem mogą w końcu ruszyć pełną parą!

Producentami projektu są: Brian Goldner, Stephen Davis, Courtney Solomon, Allan Zeman i Roy Lee. Z kolei za scenariusz obrazu Dungeons & Dragons odpowiada David Leslie Johnson (Obecność 2, Gniew tytanów).

Ansel Elgort niedawno zakończył pracę nad produkcją pt. Baby Driver, w której wciela się w głównego bohatera obrazu. Scenarzystą oraz reżyserem muzycznego kryminału akcji jest Edgar Wright. Obraz pojawi się w kinach już 17 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Keith Simanton; IMDb

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?