Minecraft – znamy datę premiery adaptacji gry komputerowej!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures i szwedzki producent gier komputerowych Mojang ogłosiły dzisiaj oficjalną datę premiery ich nowego dzieła, będącego adaptacją popularnego Minecrafta. Ekranizacja nietypowej gry komputerowej, która podbiła serca milionów graczy na całym świecie, pojawi się na srebrnych ekranach dopiero 24 maja 2019 roku! Na ten sam dzień zaplanowana jest również inna produkcja rzeczonego studia, a mowa tutaj o The Billion Brick Race – obrazie z udziałem klocków LEGO w reżyserii Jasona Segela. Spodziewajcie się zatem ogłoszenia w niedługim czasie nowej daty premiery dla wspomnianego dzieła.

https://www.youtube.com/watch?v=MmB9b5njVbA

Zobacz również: Witajcie w świecie absurdu – powstaje adaptacja gry wideo pt. Tetris!

Gra komputerowa Minecraft, która niedawno przekroczyła barierę 100 milionów zarejestrowanych użytkowników, opisana jest w następujący sposób:

Minecraft to gra polegająca na odpowiednim ustawianiu klocków. Na początku użytkownicy budują struktury mające na celu zapewnienie im ochrony przed niebezpieczeństwami – nocnymi potworami. Jednakże w miarę postępu rozgrywki, gracze łączą siły, a owocem ich pracy są wspaniałe, wyimaginowane rzeczy. Może to być również niekończąca się przygoda z przyjaciółmi lub obserwacja wschodu słońca nad oceanem zbudowanych z klocków. To wspaniałe i niecodzienne. Z kolei dzielni gracze walczą z przerażającymi niebezpieczeństwami w Pustce, która zamiast zachwycać pięknem, przeraża swoją odmiennością od reszty świata. Możesz również odwiedzić krainę grzybów, jeżeli to bardziej odpowiada Twojemu gustowi i wymaganiom.

Producentami obrazu są Roy Lee i Jill Messick. Reżyserem Minecraftu został Rob McElhenney.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?