the old guard background Advertisement

Transformers: The Last Knight – kolejna znajoma twarz w obsadzie widowiska! Powraca Tyrese Gibson!

Podczas gdy trwa już realizacja piątej części Transformers, twórcy projektu postanowili ujawnić kolejnego członka obsady widowiska. Tym razem jest to postać bardzo dobrze znana fanom sagi opowiadającej o niecodziennych robotach. W piątce zatem ponownie zobaczymy Roberta Eppsa w wykonaniu lubianego przez widzów Tyrese’a Gibsona. Aktor pojawił się w trzech pierwszych odsłonach serii wraz z Joshem Duhamelem. Obaj odgrywali zwykłych żołnierzy, którzy zostali uwięzieni w centrum walk potężnych robotów pojedynkującej się o władzę nad Ziemią.

Widzowie będą mogli już w przyszłym roku podziwiać pana Gibsona również w filmie Szybcy i wściekli 8, którego premiera przewidziana jest na 14 kwietnia. Kilka tygodni później na srebrne ekrany wejdzie najnowsza odsłona Transformers.

 

Zobacz również: Transformers: The Last Knight – Laura Haddock dołącza do obsady!

Obsada filmu składa się obecnie z następujących aktorów (oprócz rzeczonego powyżej Tyrese’a Gibsona): Mark Wahlberg (który odtworzy swoją postać z czwartej części serii, czyli Cadea Yeagera), Isabela Moner (debiutantka w sadze opowiadającej o ogromnych robotach z innej planety; wcieli się w jedną z czołowych postaci piątej odsłony – Izabellę), Jerrod Carmichael (jego roli w obrazie jeszcze nie sprecyzowano; również debiutant w serii), Josh Duhamel (który kolejny raz wcieli się w porucznika Colonela Lennoxa; aktora widzowie mogli podziwiać w trzech pierwszych częściach rozrywkowej sagi), Laura Haddock (nieznana do tej pory rola) oraz wielki Anthony Hopkins.

Potwierdzono też pojawienie się kilku tytułowych robotów – Optimusa Primea i Bumblebee z ramienia Autobotów, a także Megatrona i Barricadea z Decepticonów.

Realizacja Transformers: The Last Knight powróciła do Stanów Zjednoczonych 6 czerwca, a dokładniej rzecz ujmując, odbywa się w Detroit, gdzie nakręcono również Transformers: Wiek zagłady. Reżyserem dzieła ponownie został Michael Bay. Scenariuszem zajęli się z kolei autorzy tekstu do Iron Mana, czyli Art Marcum i Matt Holloway, a także Ken Nolan (Helikopter w ogniu). Funkcję producentów kolejnej kontynuacji serii pełnią: Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Transformers 5 pojawi się na srebrnych ekranach 23 czerwca 2017 roku. Następnie do kin trafi spin-off opowiadający o przygodach Bumblebee. Dzieło powinno zaliczyć debiut w 2018 roku. Z kolei w 2019 roku swoją premierę będzie miał obraz pt. Transformers 6.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?