Legion samobójców – Karen Fukuhara o Katanie!

Karen Fukuhara już wkrótce zadebiutuje w filmie Legion samobójców. Wcieli się tam w postać imieniem Katana. Widziana była ona już w Arrow i różnych komiksach DC. Fukuhara w nadchodzącym filmie Davida Ayera pokaże ją jednak z zupełnie innej strony.

W rozmowie z magazynem Playboy, aktorka wyjawiła, że jako pierwsze pokolenie japońskich Amerykanów, dostrzega, jak ważna jest dla niej ta rola.

Rzadko widać Azjatki w negatywnych rolach. Jako pierwsze pokolenie japońskich Amerykanów, zawsze chciałam zagrać samurajskiego wojownika, zupełnie takiego, jak Katana w Legionie samobójców. Samurajowie niemal zawsze są mężczyznami, więc przyżyłam ciężki okres dorastając w Ameryce i próbując odnaleźć swoje wzorce. Może Katana nie ma takiej osobowości jak ja, jednak pochodzimy z tej samej kultury, więc dzielimy niektóre wartości. W japońskiej kulturze funkcjonuje idea stawiania innych przed samym sobą, jednak nigdy nie chciałam się zawieść. Ktoś niedawno powiedział mi, jak dobrze jest zobaczyć Azjatkę w roli superbohatera. Zapamiętałam to. Walcz o siebie i o to, co kochasz.

SS Movie Turns Katana Statue thumb 56a6e15e0ba3b2.36764559

Zobacz również: Legion samobójców – Joker rolą życia Jareda Leto?

W Legionie samobójców pojawią się: Will Smith jako Deadshot, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Boomerang, Viola Davis jako Amanda Waller, Cara Delevingne jako Enchantress, Ben Affleck jako Bruce Wayne/Batman, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc, Raymond Olubawale jako King Shark, Jay Hernandez jako El Diablo i Adam Beach jako Slipknot. Reżyserem jest David Ayer.

Opis filmu: Dobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

Legion samobójców pojawi się w polskich kinach 12 sierpnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?