Power Rangers – Bryan Cranston o roli Zordona w nadchodzącym reboocie!

W ubiegłym tygodniu fani Power Rangers dostali powód do dumy i radości, ponieważ Internet obiegła informacja o dołączeniu do obsady nadchodzącego widowiska nominowanego do Oscara oraz zwycięzcy Złotego Globa, Bryana Cranstona (Trumbo). Aktor zagra w produkcji wytwórni Lionsgate samego Zordona! Warto tutaj dodać, że jest to powrót Bryana Cranstona do omawianego uniwersum. Aktor bowiem poprzednio podkładał swój głos w nadawanym w latach 1993-1996 oryginalnym serialu pt. Power Rangers.

Podczas wywiadu udzielonego dla portalu Entertainment Tonight gwiazda zbliżającego się obrazu pt. The Infiltrator zdradziła co nieco o nowym dziele wytwórni Lionsgate, jak i o swojej roli. Po pierwsze Bryan Cranston był niezwykle podekscytowany możliwością zagrania w omawianej produkcji. Następnie potwierdził, że widzowie rzeczywiście zobaczą go w widowisku, a przynajmniej pewnego rodzaju wersję jego osoby, ponieważ aktor przejdzie przez proces motion capture w celu wygenerowania postaci Zordona, a także podłoży za niego głos.

Tak mamy tutaj do czynienia z motion capture, dużo zatem pracy z komputerowymi efektami [technologia CGI]. Jednym z założeń przedstawionej historii jest fakt, że mamy do czynienia z prawdziwą osobą, która została uwieziona w eterycznym świecie i staje się tym specyficznym urządzeniem, z którego może przemawiać [swoiste centrum dowodzenia]. Bohater ciągle ma serce oraz umysł, lecz musi wykonać program, którego celem jest posłanie pięciu tytułowych wojowników do walki w obronie Ziemi, albo wszyscy, których znają i kochają, bezpowrotnie zginą. To takie ekscytujące.

Poniżej materiał filmowy, w którym Cranston prezentuje próbki głosu Zordona.

https://www.youtube.com/watch?v=PBS1tiC5TcQ

Zobacz również: Power Rangers – pierwszy oficjalny plakat filmu

Z kolei w wywiadzie dla portalu Nuke The Fridge Cranston aktor tłumaczył, dlaczego zdecydował się powrócić do omawianego uniwersum.

Tak… podkładałem głos. Dubbingowałem głosy w serialu Power Rangers 35 lat temu. Ale mogę Ci powiedzieć… Nie przyjąłbym roli, gdyby nie bardzo dobry scenariusz. Oni kompletnie zmienili ton widowiska. To zupełnie odmienna wizja od telewizyjnego show. To w pełni zaktualizowane, na nowo zreinterpretowane podejście do znanej opowieści o superbohaterach. Nigdy nie miałem okazji być częścią widowiska o superbohaterach i to mnie zaintrygowało. Myślę, że brzmi to interesująco. Spróbujmy więc!

Brzmi bardzo dobrze. Myślicie, że reboot Power Rangers okaże się jednym z największych kinematograficznych zaskoczeń ostatnich lat? A oto pomysł użytkownika BossLogic na wygląd Zordona w filmie. Podoba wam się taka wizja? 

Clj18WVVYAIIRj6

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Twitter.com; użytkownik BossLogic

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?