Wonder Woman – nowe zdjęcia zza kulis filmu! Zobaczcie Gal Gadot w pełnym kostiumie z peleryną!

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia zza kulis filmu Wonder Woman. Jednak tym razem są w dość wysokiej jakości i przedstawiają z bliska Gal Gadot w pełnym przebraniu tytułowej, amazońskiej księżniczki. Jest to strój bojowy wspomnianej wojowniczki, która na fotosach przybrała pozę osoby gotowej do walki. Jak Wam się podobają?

CmAnE97UgAARnXb

CmAY5YKVEAAxdP

Zobacz również: Wonder Woman – w filmie nie pojawi się niewidzialny samolot!

Reżyserem Wonder Woman Patty Jenkins, która nakręcił film na podstawie scenariusza autorstwa Jasona Fuchsa. W produkcji wystąpią: Gal Gadot (tytułowa bohaterka), Chris Pine (Kapitan Steve Trevor), Lucy Davis (Etta Candy), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Lisa Loven Kongsli (Menalippe), Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bemner, Saïd Taghmaoui, Samantha Jo i Elena Anaya. Swój wielkoekranowy debiut amazońska księżniczka zaliczyła w filmie pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, którego premiera odbyła się 1 kwietnia 2016 roku. Z kolei solowy film bohaterki pojawi się na srebrnych ekranach 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?