Legion samobójców podbija media!

Warner Bros. sporo ryzykowało decydując się na Legion samobójców. Historie o superbohaterach z reguły dobrze się sprzedają. Co jednak, jeżeli na pierwszym planie postawimy superzłoczyńców? Co więcej, część z nich nie jest nawet znana szerszej publiczności. Koncepcja filmu od samego początku była więc niespotykana. Od pewnego czasu jednak media huczą i okazuje się, że o żadnym blockbusterze w 2016 roku nie było aż tak głośno.

Według comScore PreAct, czyli serwisu śledzącego aktywność filmów w sieci, Legion samobójców uzyskuje więcej zainteresowania niż którakolwiek z tegorocznych wielkich produkcji. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Star Trek: W nieznane, Sekretne życie zwierzaków domowych i Ghostbusters. Pogromcy duchów to jedne z najgorętszych tytułów ostatnich miesięcy. Żaden z nich nie jest jednak wspominany aż tak często! Legion samobójców cieszy się większą popularnością niż którakolwiek z nadchodzących w ciągu miesiąca premier.

Po klęsce ostatniego filmu o bohaterach DC Comics, można byłoby spodziewać się małego zainteresowania Jokerem i jego załogą. Promocja filmu okazuje się jednak skuteczna. Ciekawe i klimatyczne zwiastuny, oryginalne plakaty oraz wzbudzające zainteresowanie publiczności wywiady z pewnością działają na plus. Miliony czekają na premierę filmu, a co za tym idzie, film ma szansę zgarnąć naprawdę imponującą sumę. Oczywiście, powszechne zainteresowanie nie gwarantuje sukcesu zwłaszcza, że jak do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne recenzje. Istnieją jedynie fanowskie reakcje, z którymi zapoznać możecie się TUTAJ.

Suicide Squad banner 2

Zobacz również: Legion samobójców – Karen Fukuhara o Katanie!

W Legionie samobójców pojawią się: Will Smith jako Deadshot, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Boomerang, Viola Davis jako Amanda Waller, Cara Delevingne jako Enchantress, Ben Affleck jako Bruce Wayne/Batman, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc, Raymond Olubawale jako King Shark, Jay Hernandez jako El Diablo i Adam Beach jako Slipknot. Reżyserem jest David Ayer.

Opis filmu: Dobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

Legion samobójców pojawi się w polskich kinach 12 sierpnia.

A czy Wy również niecierpliwie czekacie na film? Pójdziecie do kina i przyczynicie się do sukcesu produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?