Łowca Androidów 2 – Barkhad Abdi dołącza do obsady

Wytwórnia Alcon Entertainment co rusz podaje nam nowe nazwiska, jakie wezmą udział w produkcji sequela legendarnego Łowcy Androidów. Niedawno ogłaszaliśmy pojawienie się w obsadzie Carli Juri (o czym więcej TUTAJ), wcześniej potwierdzono udział w filmie min. Ryana Goslinga, Robin Wright czy Dave’a Bautisty. Dziś obsada ta powiększyła się o jeszcze jedno nazwisko. Dołączył do niej nominowany do Oscara za rolę Muse’a w filmie Kapitan Phillips Barkhad Abdi.

Zobacz również: Łowca Androidów 2 ma nową datę premiery

Oprócz wspomnianych wyżej gwiazd zobaczymy powrót Harrisona Forda w roli Ricka Deckarda. Film wyreżyseruje znany z obrazów takich jak Pogorzelisko, Labirynt Sicario Denis Villeneuve. Zdjęcia mają ruszyć już niebawem, bo w lipcu tego roku.

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka  – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach. Szczegóły dotyczące produkcji trzymane są ciągle w tajemnicy.

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Phillips

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?