Joshy – nowy zwiastun komedii o męskiej przyjaźni!

Wytwórnia Lionsgate właśnie opublikowała nowy zwiastun nadchodzącej wielkimi krokami komedii pt. Joshy. Trailer możecie sprawdzić poniżej. Film pojawi się w kinach oraz będzie dostępny w usłudze VOD już 12 sierpnia.

https://www.youtube.com/watch?v=rGN2ipzQ7tU

Zobacz również: Keeping Up with the Joneses – oto zwiastun nowej komedii akcji z Islą Fisher i Gal Gadot!

Po tym, jak jego narzeczeństwo niespodziewanie dobiega końca, Joshy wraz z kilkoma przyjaciółmi decyduje się wyciągnąć maksymalne korzyści z tego, co w założeniu miało być wieczorem kawalerskim tytułowego bohatera. Pragnąc pomóc koledze przejść przez trudne dla niego wydarzenie, oddani znajomi przemieniają ucieczkę od problemów w hałaśliwy weekend wypełniony narkotykami, alkoholem, rozpustą i wannami z hydromasażem.

Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Jeff Baena (Life After Beth, Jak być sobą). Obsada komedii prezentuje się następująco: Thomas Middleditch, Adam Pally, Alex Ross Perry, Nick Kroll, Brett Gelman i Jenny Slate.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?