Tallulah – pierwszy zwiastun i plakat nowego filmu Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała wczoraj zwiastun jej nowego filmu zatytułowanego Tallulah. Reżyserką oraz scenarzystką produkcji jest Sian Heder (Orange Is the New Black). Gwiazdami nowego filmu Netlixa są Ellen Page i Allison Janney. Premiera Tallulah zaplanowana jest 29 lipca, czyli już niebawem. Poniżej zatem wspomniany zwiastun wraz z pierwszym plakatem promującym omawiany obraz.

https://www.youtube.com/watch?v=8WSz2s-Gemc

Zobacz również: Stranger Things – materiał zza kulis nowego serialu Netflixa! Poznajcie Eleven!

Tallulah opowiada historię młodej dziewczyny, włóczęgi Lu (Page), która mieszka w furgonetce i jest całkowicie niezależna, żyjąc z dnia na dzień. Jednakże, kiedy przypadkowe spotkanie skłania ją do impulsywnego uratowania dziecka z rąk niedbałej matki, bohaterka staje w obliczu nowego wyzwania, z którym nie wie, jak sobie poradzić. W związku z tym zwraca się do jedynej odpowiedzialnej osoby, jaką zna w swoim życiu – Margo (Janney). Ta z kolei błędnie wierzy, że jest babcią powierzonego jej dziecka.

tallposter

W obsadzie filmu Tallulah znajdują się ponadto: Tammy Blanchard (Tajemnice lasu, Moneyball), Zachary Quinto (Star Trek), John Benjamin Hickey (Kolekcjoner kości) i Uzo Aduba (Orange is the New Black).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?