Advertisement
Advertisement

Złe mamuśki – kochane rodzicielki rozrabiają w kolejnym zwiastunie filmu!

Wytwórnia STX Entertainment opublikowała właśnie kolejny zwiastun filmu Złe mamuśki. Jednakże poniżej znajdziecie go w dwóch wersjach – ocenzurowanej oraz dla dorosłych. Zapraszamy do oglądania!

  • Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=MVzDKTh49zs

  • Zwiastun bez cenzury:

https://www.youtube.com/watch?v=BbRNSlS1ujg

Zobacz również: Bad Moms – pierwsze zwiastuny, plakat oraz nowe zdjęcie!

Opis produkcji: Amy Mitchell (Mila Kunis) naprawdę kocha własną rodzinę. Jest dla niej najważniejszą wartością w życiu. Jednakże jej niedojrzały mąż, kosztowne w utrzymaniu dzieci oraz szef idiota zbierają swoje żniwo. Zatem w momencie, gdy mamusie alfa (Applegate, Mumolo, Smith) naciskają bohaterkę zbyt mocno, Amy w końcu pęka. Dobra dziewczyna znika więc w jednej chwili, a w jej miejsce rodzi się złośliwa i nieznośna zołza. Bohaterka łączy siły z dwiema innymi, nieprzystosowanymi do życia w społeczeństwie mamami (Hahn i Bell). Dzięki temu może na powrót poczuć smak wolności i wiatr we włosach, co mocno wstrząśnie jej życiem. Możliwe nowe doświadczenie też sprawią, że bohaterka stanie się lepszą matką.

Obsada komedii: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith i Annie Mumolo.

Bad Moms 1

Reżyserami i scenarzystami dzieła są Jon Lucas oraz Scott Moore (Kac VegasZamiana ciał). Bad Moms trafią na ekrany polskich kin już 5 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?