Sausage Party – dramatyczny apel bohatera do Amerykanów!

Stany Zjednoczone obchodzą 4 lipca święto niepodległości. W związku z tym bohater produkcji pt. Sausage Party apeluje w najnowszym spocie rzeczonej animacji o niezaniechanie popołudniowego grillowania i oszczędzenia jego towarzyszy, pragnących godnie i długo żyć. Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=eF5eGP53jJg

Zobacz również: Sausage Party – pierwszy spot zwariowanej animacji z kategorią R!

Opis dystrybutora (kino): Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie. 

Obsada animacji: Seth Rogen – Frank (głos), Kristen Wiig – Brenda (głos), Jonah Hill – Carl (głos), Bill Hader – Guacamole / Firewater (głos), Michael Cera – Barry (głos), James Franco, Danny McBride, Craig Robinson – Pan Grits (głos).

Polska premiera filmu pt. Sausage Party przewidziana jest na 12 sierpnia.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?