Steven Spielberg rozpoczął zdjęcia do filmu Ready Player One!

Zdjęcia do ekranizacji książki Ernesta Cline’a Player One, w oryginale Ready Player One, miały rozpocząć się w drugiej połowie lipca w Londynie. Wygląda jednak na to, że praca ruszyła wcześniej, niż się spodziewano! Scenarzysta Zak Penn na swoim Twitterze ogłosił, że pierwszy tydzień zdjęć już za nimi! Dowód znajdziecie poniżej:

2016 07 03 4

Zobacz również: Ready Player One – japoński piosenkarz dołącza do obsady nowego filmu Stevena Spielberga

W filmie pojawią się: Tye Sheridan (Wade Watts), Olivia Cooke (Art3mis), Ben Mendelsohn (Nolan Sorento), Simon Pegg (Orgen Morrow), Mark Rylance (James Donovan Halliday), T.J. Miller (i-R0k), Win Morisaki (Daito) and Hannah John-Kamen. John Williams skomponuje natomiast muzykę. Reżyserem produkcji jest sam Steven Spielberg.

Player One opowiada historię nastoletniego wyrzutka, Wade’a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia logując się do systemu OASIS – wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder – twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok – zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu – w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Premiera filmu nastąpi 30 marca 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?