Advertisement

Justice League – Willem Dafoe o występie w filmie Snydera oraz karierze po Spider-Manie Sama Raimi’ego

Angaż Willema Dafoe do filmu Justice League wydaje się być jednym z najciekawszych posunięć wytwórni Warner Bros. odnośnie tego projektu. Aktor, którego kojarzyć możemy z roli głównego przeciwnika Spider-Mana w filmie Sama Raimi’ego, wcieli się tutaj w Vulko – mentora Aquamana (Jason Momoa). W wywiadzie dla The Playlist aktor wypowiedział się na temat Gal Gadot oraz zdradził, że ma już za sobą kilka dni zdjęciowych.

Wygląda naprawdę dobrze (śmiech)! Nie chciał bym poruszać jeszcze tego tematu. Jest jeszcze wiele filmów, o których mógłbym opowiadać. Zostawię innym osobom możliwość rozreklamowania tego filmu. Jestem szczęśliwy, że jestem częścią tego projektu, a gdy film będzie wchodził do kin, będę o nim opowiadał. Mogę tylko zdradzić, że nakręciliśmy już trochę materiału z moim udziałem. To jest Justice League, które jest w fazie kręcenia. Jest za wcześnie, żeby opowiadać o tym.

green goblin in close up

Aktor zapytany został też o to, jak na jego karierę wpłynął występ w Spider-Manie wyreżyserowanym przez Sama Raimi’ego.

Myślę, że Spider-Man bardzo w tym pomógł. Staram się grać w różnych filmach, a niektóre z nich nie są rozpowszechniane tak mocno jak tamten film. Jeśli ludzie nie widzą cię przez pewien czas na ekranie, to ciężko żeby śledzili twoją karierę. Wielkie filmy skupiają na sobie największą uwagę widzów. Tak więc jeśli kręcisz wysokobudżetowy film, który przyciąga ogromną uwagę i jeśli jest to dobrze odbierane, to twoja kariera ma się dobrze.

Opis filmu: Bruce Wayne z przywróconą wiarą w ludzkość, zainspirowany altruistycznym zachowaniem Supermana, rekrutuje nowo poznanego sojusznika, Dianę Prince, do walki z jeszcze groźniejszym przeciwnikiem. Razem Batman i Wonder Woman pracują nad tym, by poszerzyć skład zespołu w celu zmierzenia się z nowym zagrożeniem. Pomimo zebrania niesamowitego składu – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga, Flasha – może być już za późno, by ocalić planetę od inwazji o katastrofalnych skutkach.

Na ekranie pojawią się: Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot kolejno w rolach Batmana, Supermana i Wonder Woman. Dołączą do nich: Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg i Ezra Miller jako Flash. Amber Heard ma zagrać Królową Merę, J. K. Simmons Komisarza Gordona, a Jeremy Irons Alfreda Pennywortha. Obok nich wystąpi także Willem Dafoe jako Vulko. Reżyserem obrazu jest Zack Snyder.

Premiera Justice League nastąpi 16 listopada 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?