Batman: Zabójczy żart – fragment filmu!

Warner Bros. Home Entertainment, Warner Bros. Animation i DC Entertainment opublikowali kolejny materiał promujący ich nową animację, którą jest Batman: Zabójczy żart. Tym razem jest nim pierwszy fragment omawianej adaptacji niezwykle kontrowersyjnego komiksu! Materiał filmowy znajdziecie poniżej. Interesujący Was fragment rozpoczyna się od 3 minuty i 56 sekundy. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=N9anSCTc7Fk

Zobacz również: Batman: Zabójczy żart – nowy zwiastun

Rzeczona animacja oparta jest na cenionym przez krytyków komiksie spod pióra Alana Moore’a pod tym samym tytułem. Batman: Zabójczy żart zabierze widzów w mroczną psychikę Księcia Klauna Zbrodni – od jego skromnych początków jako zmagającego się z problemami komika do pamiętnego starcia z Batmanem, które zmieniło na zawsze życie obu bohaterów. Lata później, po ucieczce z Arkham Asylum, Joker obmyśla skrupulatny plan w celu udowodnienia, że jeden koszmarny dzień wystarczy, aby doprowadzić kogoś do obłędu. Swój wzrok skupia na komisarzu Gordonie. Kolejny raz na barki Mrocznego Rycerza spada powstrzymanie ikonicznego klauna przed realizacją jego niecnych zamiarów, a co za tym idzie, uratowanie Gotham City. Warto tutaj dodać, że produkcja jest zgodna z papierowym oryginałem, która mocno wstrząsnęła fanami Mrocznego Rycerza swoją ogromną brutalnością oraz kontrowersyjnością odbierając im po prostu mowę.

W adaptacji widzowie będą mogli usłyszeć Kevina Conroya i Marka Hamilla, którzy ponownie wcielą się odpowiednio w Batmana i Jokera. Dla wielu fanów omawianego uniwersum będzie to nie lada gratka. Ponadto w oryginalnej wersji językowej głosu użyczają Tara Strong (Barbara Gordon) i Ray Wise (komisarz Gordon).

Batman: Zabójczy żart trafi na ekrany polskich kin już 2 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?