Kickboxer: Retaliation – z kickboxingiem za pan brat, Jean-Claude Van Damme w obsadzie kontynuacji!

Gwiazdor kina akcji wystąpi w trylogii zaprojektowanej w celu odświeżenia serii zapoczątkowanej przez aktora w 1989 roku. Zatem Jean-Claude Van Damme dołączył do obsady Kickboxer: Retaliation, produkcji będącej kontynuacją nadchodzącego wielkimi krokami Kickboxer: Vengeance, oraz środkową częścią zaplanowanej antologii.

Pierwowzór – klasyk kina kopanego z legendarnym Van Dammem w roli Kurta Sloane’a, podążającego ścieżką zemsty Amerykanina, pragnącego za wszelką ceną pomścić krzywdę brata, który został brutalnie okaleczony podczas walki o pas najlepszego kickboxera – doczekał się kilku kontynuacji na przełomie lat 90. W nadchodzącym reboocie serii, Kickboxer: Vengeance, wyreżyserowanym przez Johna Stockwella, którego premiera zaplanowana jest na tegoroczny wrzesień, Alain Moussi wciela się w rolę Sloane’a, Van Damme natomiast odgrywa mistrza Duranda.

438587.1

Zobacz również: Piła VIII – przygotujcie się na kolejną porcję krwi! Powraca brutalne widowisko!

Z kolei w będącym w trakcie realizacji sequelu widowiska, gwiazdor kina akcji odtworzy swoją rolę z pierwszej odsłony nowej trylogii. Jej scenarzystą i reżyserem jest Dimitri Logothetis. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2017 rok.

Źródło: Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?