Obcy: Przymierze – ręka Ksenomorfa! Danny McBride opowiada o swojej roli i tradycyjnych efektach specjalnych!

Prace na planie nowej produkcji Ridleya Scotta posuwają się powolutku do przodu. W związku z tym jeden z najbardziej intrygujących i zagadkowych aktorów omawianego widowiska, który aktualnie wspiera załogę tytułowego statku Przymierze, czyli Danny McBride, w rozmowie dla magazynu Rolling Stone zdradził kilka szczegółów na temat odgrywanego przez niego w filmie bohatera.

Wcielam się w pilota promu kosmicznego Przymierze, który jest statkiem kolonizacyjnym poszukującym planety, gdzie mogłoby się na nowo odrodzić życie.

Obcy Przymierze kulisy

Zobacz również: Obcy: Przymierze – pierwsze zdjęcie głównej bohaterki!

Fanów serii powinna ucieszyć wiadomość, że zgodnie z podanymi przez McBride’a rewelacjami, widzowie będą świadkami ogromnej dozy praktycznych (tzn. bez wykorzystania komputera) efektów specjalnych w filmie.

Większych z tych rzeczy to tradycyjne efekty specjalne, co znaczy tyle, że kiedy uciekasz przed Obcym, to goni Cię prawdziwy facet w jego przebraniu! Makiety i plany są ogromne, a Ty naprawdę masz okazję w nich być i uczestniczyć, np. w trakcie lotu natrafiamy na burzliwą pogodę podczas jednej ze scen i cały ogromny statek umieszczony jest na specjalnie platformie, która kołysze nim w górę i dół. Nie musisz tutaj używać swojej wyobraźni.

Ponadto studio 20th Century Fox udostępniło intrygujący materiał z planu, ukazujący prawdopodobnie rękę Ksenomorfa! Oczywiście różni się ona pod pewnymi względami od tego, co mogliśmy zobaczyć do tej na ekranie.

 

Zobacz również: Obcy: Przymierze – nowe zdjęcia z planu filmu!

Obecnie w obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (SelmaNoc oczyszczenia: Anarchia) i Callie Hernandez (Maczeta zabija). Warto dodać, że w obrazie nie zabraknie również Michaela Fassbendera, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels, czyli główną protagonistkę kontynuacji. Ponadto niedawno ogłoszono, że do filmu powróci też Noomi Rapace!

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science fiction pt. Obcy – 8. pasażer Nostromo. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

Obcy: PRzymierze

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Polska premiera obrazu przewidziana jest na 4 sierpnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?