Advertisement
Advertisementpixel

Linia życia – Kiefer Sutherland dołącza do obsady remake’u!

Do nadchodzącego remake’u wytwórni Sony Pictures filmu pt. Linia życia dołączył właśnie Kiefer Sutherland (24 godziny), który, jak dobrze wiecie, wystąpił również w wydanym w 1990 roku oryginale. Informacją podzielił się portal Deadline. Ponadto strona podaje, że aktor zagra w omawianym filmie wytrawnego doktora. Brzmi ciekawie? Kiefer Sutherland dołączył zatem do obsady składającej się obecnie z Ellen Page, Diego Luny, Niny Dobrev, Jamesa Nortona i Kierseya Clemensa.

Produkcję wyreżyseruje Niels Arden Oplev (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet) na podstawie scenariusza spod pióra Bena Ripley’a (Kod nieśmiertelności). David Blackman i Laurence Mark podejmą się zadania producentów filmu.

Pierwowzór został wypuszczony do kin w 1990 roku. Produkcję wówczas wyreżyserował Joel Schumacher na podstawie scenariusza autorstwa Petera Filardi. Gwiazdami obrazu są: Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon.

Linia życia

Zobacz również: Flatliners – Nina Dobrev w remake’u klasyki gatunku!

Poniżej znajdziecie zwiastun oraz opis oryginału.

Opis dystrybutora DVD: Są granice, których nie wolno przekraczać. W szpitalu przy uniwersyteckim wydziale medycyny, grupa ambitnych studentów zamierza umrzeć… i zmartwychwstać, aby opisać ten eksperyment. Rozpoczynając zuchwałe doświadczenie przekraczają granice życia, by spojrzeć śmierci w twarz. Zafascynowani poszukiwaniem nieśmiertelności igrają ze śmiercią… która nie pozwoli, by z niej bezkarnie kpić.

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=oCm_NMU6Phw

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Kadr z filmu Linia życia

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?