Czarna Wdowa ulubioną rolą Scarlett Johansson!

Niedawno usłyszeliśmy, że Scarlett Johansson jest najbardziej dochodową aktorką w historii kina, o czym przeczytać możecie TUTAJ. Ostatnimi czasy, jej najpopularniejszą rolą jest Czarna Wdowa z Marvel Cinematic Universe. Wygląda również na to, że właśnie ta rola, jest jej ulubioną.

Podczas z rozmowy z Michigan Avenue, Johansson wyjawiła, dlaczego tak bardzo lubi wcielać się w tę postać.

To trudne! Naprawdę lubię grać Natashę, czyli Czarną Wdowę. To była ciekawa podróż. Podjęcie się tej roli i kształtowanie jej w ciągu lat, odrywanie jej warstw i podobnie jak w życiu, dojrzewanie z postacią. Ten charakter jest bardzo enigmatyczny i ma bardzo interesującą historię, więc mam sporo do pokazania.

669fb06d854eff28c704552804033985 large

Zobacz również: Crossbones powróci do Filmowego Uniwersum Marvela?

Od pewnego czasu krążą pogłoski o nakręceniu solowego filmu o Czarnej Wdowie, jednak nie zapowiada się, by miał on powstać w najbliższej przyszłości. Aktorka została również zapytana, dlaczego widzowie tak lubią graną przez nią postać.

Ludzie lubią puzzle. To jest właśnie istota filmów Marvela. Lubią patrzeć, jak te puzzle zaczynają do siebie pasować i odkrywać te nawiązania do komiksów. To zabawa. Lubię to.

Czarna Wdowa po raz ostatni widziana była w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Wciąż nie wiemy jednak, kiedy powróci na wielkie ekrany. Prawdopodobnie zobaczymy ją w Avengers: Infinity War Part 1, jednak może także wystąpić w którymś z wcześniejszych filmów Fazy 3.

Wszystkich fanów Marvela zapraszamy na Marvel Fan Polska!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?