Mój przyjaciel smok – pierwszy fragment filmu!

W sieci pojawił się pierwszy fragment najnowszego filmu wytwórni Walt Disney Pictures, a mowa tutaj o widowisku zatytułowanym Mój przyjaciel smok. Klip znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Mój przyjaciel smok – wzruszający zwiastun filmu!

Swoisty remake to przygodowe kino familijne będące zręcznym połączeniem filmu aktorskiego z efektami CGI. Produkcja opowiada niezwykłą historię przyjaźni pomiędzy osieroconym chłopcem – Pete’em i Elliottem, który okazuje się najprawdziwszym smokiem!

W obsadzie obrazu znajdują się m.in.: Bryce Dallas Howard (Grace – strażniczka parku, która dowiaduje się o istnieniu smoka Elliota), 10-letni Oakes Fegley (tytułowy bohater filmu – Pete), Wes Bentley (Jack – miejscowy właściciel młyna), Karl Urban (brat Jacka – Gavin), Oona Laurence (Natalie – młoda dziewczyna, która zaprzyjaźnia się z Pete’em) i zwycięzca Oscara – Robert Redford (Ojciec Grace).

Reżyserem filmu Mój przyjaciel smok jest David Lowery, a jego producentem został Jim Whitaker. Z kolei Barrie Osborne pełni funkcję producenta wykonawczego obrazu. Scenarzystami filmu są wspomniany reżyser, czyli David Lowery oraz Toby Halbrooks.

Mój przyjaciel smok 2

Film pojawi się w polskich kinach już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?