Sausage Party- nowy rozszerzony spot produkcji

Wielkimi krokami zbliża się premiera pierwszej animacji kinowej z kategorią wiekową R, czyli Sausage Party. Z tej okazji wytwórnia Sony Pictures Entertainment, odpowiedzialna za powstanie produkcji, opublikowała kolejny rozszerzony spot filmu. Obejrzycie go poniżej:

Zobacz również: Sausage Party – pierwszy spot zwariowanej animacji z kategorią R!

https://www.youtube.com/watch?v=xV-rEev8irU

Bohaterami filmu są uosobione produkty sklepowe, które z przerażeniem odkrywają, co czeka je po tym, jak zostaną zakupione i przyniesione do domu nabywcy. Jeśli nie chcą zostać pokrojone, ugotowane i pożarte, muszą działać w grupie.

Sausage Party swoich głosów udzielają: Jonah Hill, Kristen Wiig, Michael Cera, Bill Hader, James Franco, Edward Norton, Danny McBride, Salma Hayek, Paul Rudd, Nick Kroll, Craig Robinson, David Krumholtz, a także Seth Rogen. Krumholtz przyznał w wywiadzie udzielonym witrynie ComingSoon.net, że Sausage Party ma szansę okazać sięnajzabawniejszą komedią wszech czasów.

Sausage Party

Sausage Party promowany jest jako pierwsza animacja komputerowa opatrzona kategorią wiekową R. Scenariusz filmu napisany został przez Setha Rogena, Evana Goldberga, Kyle’a Huntera i Ariela Shaffira. Reżyserami produkcji są z kolei Conrad Vernon i Greg Tiernan. Projekt wydany zostanie przez Sony Pictures Entertainment i Annapurna Pictures już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?