Interrogation z pierwszym zwiastunem

Spółka WWE, czyli World Wrestling Entertainment utrzymuje się ze wszystkiego, co związane z wrestlingiem. Głównym źródłem dochodu są filmy, muzyka i bezpośrednia sprzedaż. Kolejnym dziełem spółki jest Interrogation, w którym obsadzono gwiazdy wrestlingu, takie jak Adam „Edge” Copeland i C. J. „Lana” Perry. Obsadzenie w głównych rolach ludzi, którzy nawet nie są aktorami, może być dosyć ryzykowne. Do odważnych jednak świat należy! Większe doświadczenie zdaje się mieć Perry, która przed WWE nieco grała, śpiewała, a również była modelką. Wystąpiła zresztą również w serii Pitch Perfect. Nie może więc chyba być aż tak źle!

Opis filmu: Po tym, jak FBI otrzymuje pogróżkę zagrażającą całemu miastu, zajmujący się przełuchaniami bohater grany przez Copelanda oraz specjalistka z dziedziny informatyki, którą gra Perry, zostają wciągnięci w serię gier umysłowych z kryminalnym geniuszem. Ścigają się z czasem, by odkryć jego prawdziwe plany i ocalić tysiące żyć.

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming – Tom Holland w stroju Spider-Mana na nowych zdjęciach i w klipie z planu!

Oglądając zwiastun, można stwierdzić, że film ten wygląda nawet profesjonalnie. Przecież nawet zawodowcy kręcą nieraz słabe produkcje. Na efekty pracy WWE nie będzie trzeba czekać długo. Na DVD i Blu-ray Interrogation pojawi się już 20 września.

Źródło: JoBlo / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?