Szybcy i wściekli 8 – Helen Mirren zdenerwowana swoim występem?

Nieco ponad rok temu, Helen Mirren wyraziła swoją chęć udziału w kolejnej odsłonie Szybkich i wściekłych u boku Vina Diesela.

Tak bardzo chcę być wściekłym kierowcą w Szybkich i wściekłych. Kocham Vina Diesela. Jest świetnym gościem, sprytnym – kocham go. Częściowo przez niego chciałabym dołączyć do obsady, ale chodzi również o bycie kierowcą.

Okazuje się, że marzenia naprawdę się spełniają. Niespełna miesiąc temu donosiliśmy, że aktorka dołączyła do obsady Szybkich i wściekłych 8. Możecie o tym przeczytać TUTAJ. Jak do tej pory, jest ona ostatnią osobą, która dołączyła do ekipy. Mirren ma pojawić się na planie już w tym tygodniu. W rozmowie z Entertainment Weekly przyznała jednak, że rola ta nieco ją niepokoi.

Jestem bardzo zdenerwowana, ponieważ idę na plan do ludzi, którzy robią to od tak dawna. Oni wszyscy się znają, razem pracowali i wszyscy wiedzą, co robią. Ja będę nowicjuszem, świeżynką. Mam tylko jeden dzień i najprawdopodobniej nawalę, o Boże. Myślę, że będą dla mnie mili. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Choć wieść o jej występie w serii z pewnością ucieszyła niejednego widza, to niestety nie jest tajemnicą fakt, że jej rola wcale nie będzie zbyt duża. W planach są jednak jeszcze dwie kolejne części Szybkich i wściekłych, więc kto wie? Może właśnie w nich zobaczymy więcej Helen Mirren? Okazuje się, że marzenie aktorki spełniło się, lecz tylko częściowo. Nie będzie miała okazji usiąść w filmie za kółkiem.

img 2637

Zobacz również: Szybcy i wściekli 8 – zobacz zdjęcia nowych samochodów!

Chciałam prowadzić, ale niestety nie będę. Może będę miała taką okazję w przyszłości w Szybkich i wściekłych 12.

Aktorka zażartowała również:

Jestem prawdopodobnie jedną z nielicznych osób, które potrafią prowadzić samochód z manualną skrzynią biegów. Wątpię, żeby The Rock umiał.

Reżyserem filmu jest F. Gary Gray. W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris Ludacris Bridges, Charlize Theron, Helen Mirren i Scott Eastwood. Polska premiera Szybkich i wściekłych 8 nastąpi 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: JoBlo / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?