Pokemon – nowy aktorski film od Legendary Pictures?

W związku z ogromnym sukcesem, jakim okazała się gra Pokemon GO, mówi się o aktorskim filmie produkcji studia Legendary Pictures. Plany są w bardzo wstępnej fazie i nie została jeszcze opracowana żadna konkretna umowa.

pokemon startery

Zobacz również: Kiedy Pokemon GO trafi do Europy?

19 filmów animowanych zostało wyprodukowanych od 1998 roku, jednak tylko 5 z nich wyemitowano w amerykańskich kinach, z których 3 były dystrybuowane przez Warner Bros. Przyniosły one dochody odpowiednio 85 mln $, 43 mln $ i 17 mln $ w box offisie w USA.

pokemon go

Zobacz również: Pokemon: Sun & Moon – gameplay trailer od Nintendo! 

Aktualnie czekamy na siódmą generację – gry Pokemon Sun i Pokemon: Moon na platformę Nintendo 3DS. Jednak ten rok został na razie zdominowany przez wcześniej wspomnianą grę Pokemon GO na platformy mobilne. Umożliwia ona ich łapanie „w realnym świecie” (dzięki technologii GPS), handel nimi oraz używanie ich do walki.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?